MALİNG HİSTİYOSİTOMA Teşhisiyle operasyona karar verildi.

Ben 45 yaşınada evli bir kadınım. 2009 yılı 9 Nisanda kaburga bölgemde yan yatınca oluşan nefes aldığımda batma hisleriyle kendi başıma çektirdiğim akçiğer grafisinde sağ diyafram altında kitle gözüktü. Yapılan tetkikler sonucu MALİNG HİSTİYOSİTOMA  Teşhisiyle operasyona karar verildi. Olayın şokuyla neye uğradığımı ve neler oldğunu daha henüz kavrayamadan ve kabul edemeden operasyon yapıldı. Bir hafta hastahanede yattım.

Bu sırada bir hemşire arkadaşım Alternatif Bitkisel tedavileri araştırırken ekibinizin çalışmalarına rastlamış, sitedeki ekibin hekimlerden olmsası bizlere sonsuz güven verdi. Tereddütsüz olarak hemen kullanmaya başladık. Bu arada kemoterapi ve radyo terapi uygulandı. Ekibinizi arayarak bunlarla beraber kullanmamızın daha sağlıklı olacağını öğrendik. Şu anda 4 kür kullandıktan ve tedavi bittikten sonra yapılan tetkiklerde hiçbir kanser materyaline rastlanılmadığını öğrendik. Ve bu bizi sonsuz mutlu etti. Bütün tetkilerimiz elimizde mevcuttur. Bu tedavi yöntemlerinin kullanımasının doğru olmadığını düşünenlerin sizlerle tanışmalarını öneriyorum. Bana yeniden hayata tutunma şansı veren Allahıma ve sebep olan sizlere teşekkür ediyorum.

İnsanlar için yapmış olduğunuz başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum. Sizin gibi dürüst insanları Allah başımızdan eksik etmesin diyor ve gönülden teşekkür ediyorum.

Neziha BENLİCE

Tedavi Başvuru Formu
Tedavi Başvuru Formu
Kişiye Özel Tedavi
Lütfen formda yer alan tüm alanları eksiksiz doldurun. Başvuru Formuna Git...
Akciğer Kanseri Makaleler
Kanserin Tedavisi Varmı .Bölüm 1.
Kanserin Tedavisi Varmı .Bölüm 1.
Kanserin Tedavisi Var mı?
Kanser ve Nedenleri
Kanser ve Nedenleri
Kanser, anormal, kontrol dışı bir hücre böl&uum... devamı
KANSER HASTALARI VE YAKINLARINA ÖNERİLER
KANSER HASTALARI VE YAKINLARINA ÖNERİLER
Biz biliyoruzki; Hemen hepiniz kanser hastası olduğunuzu &... devamı
Akciğer Kanseri Tedavisi
Akciğer Kanseri Tedavisi
Akciğer kanserinde ameliyat, diğer kanser türlerinde ... devamı