Akciğer Kanserine Alternatif Destek Etkisi

2008 Nisan ayında babama adeno karsinom akciğer kanseri tanısı kondu. Biz hastalığın  çok erken bir seviyede bulunduğunu düşünerek üzülürken sevindik. Önce ameliyatla sol akciğer alındı doktorlar koruma amaçlı  bir kemoterapi önerdiler ama o sırada yapılan tetkiklerde hastalığın pankreasa sıçramış olduğu görüldü.

Ülkemizin en iyi doktorlarının kontrolünde olduğumuzdan emindik, hala da öyle düşünüyoruz ama 2008 Haziran ayından itibaren 1 sene boyunca işler pek iyi gitmedi. Ameliyatla pankreasın bir kısmı alındı, kemoterapiler başladı. Babam tedaviye güzel cevap veriyordu ama hastalık bir yerde küçülürken başka bir yerden çıkıyordu.

Haziran 2009’da beyinde 5 noktada metastaz olduğu ortaya çıktı ve babam 21 gün boyunca radyoterapi gördü. 1 senede 2 ameliyat, durmaksızın süren kemoterapi ve radyoterapi babamı çok yormuştu hala tüm gücüle dayanıyordu ama radyoterapi sonrasında ben bile ümidimi yitirmek üzereydim. Sonra bir gün bir arkadaşım Alternatif Tedavi ekibinden bahsetti.

Derhal bağlantı kurup ekip tarafından bize hazırlanan tedaviyi uygulamaya başladık. Yorgun babam 1 hafta içinde ayağa kalktı ve o günden beri de Allah’a şükür işler iyi gidiyor. Son yapılan taramalar sonucunda babamın vücudunda tümörlü bir bölge nerdeyse kalmamış durumda.

Babam, Haziran 2009’dan beri hem Adnan Bey ve ekibinin bize hazırladığı tedaviyi hem de kemoterapi ve diğer ilaçları birlikte kullanmaya devam ediyor. Bitkisel destek kürü babama hem güç hem de moral veriyor. Şu anda kemoterapi bitmiş durumda ve en büyük ümidimiz bir daha başlamaması.

Alternatif Tedavi ekibine ve kendini hastaları iyileştirmeye adamış herkese sonsuz teşekkür ederim.

Gamze Elgin.
0532 452 62 49
Gamze Elgin Dream TV Müzik Direktörü

Tedavi Başvuru Formu
Tedavi Başvuru Formu
Kişiye Özel Tedavi
Lütfen formda yer alan tüm alanları eksiksiz doldurun. Başvuru Formuna Git...
Akciğer Kanseri Makaleler
Kanserin Tedavisi Varmı .Bölüm 1.
Kanserin Tedavisi Varmı .Bölüm 1.
Kanserin Tedavisi Var mı?
Kanser ve Nedenleri
Kanser ve Nedenleri
Kanser, anormal, kontrol dışı bir hücre böl&uum... devamı
KANSER HASTALARI VE YAKINLARINA ÖNERİLER
KANSER HASTALARI VE YAKINLARINA ÖNERİLER
Biz biliyoruzki; Hemen hepiniz kanser hastası olduğunuzu &... devamı
Akciğer Kanseri Tedavisi
Akciğer Kanseri Tedavisi
Akciğer kanserinde ameliyat, diğer kanser türlerinde ... devamı