Akciğer Kanseri Bitkisel Tedavisi

İmmu-Nat bünyesinde, Türkiye ve dünyada ‘Fitoterapi’ konusunda bilim kuruluşları tarafından yapılan yeni ve güvenilir araştırmalar izlenerek değerlendirilir ve bu yeni gelişmelerden hasta ve hasta yakınları haberdar edilir. Bu şekilde halkımıza, hasta yakınları ve hastalarımıza bitkisel ürün kullanımında en doğru bitkisel desteği ve kullanım dozunu vermeyi hedeflemekteyiz.

Bitkisel destek ve tedavilerin en önemli şartlarından biri, bu maddelerin üretimidir. Bitkisel ekstrakt konusunda uzman ve yetkin kişilerle, bu üretime uygunluğu onanmış hammadde tesis ve makinalar ile el değmeden, yani hijyenik bir ortamda üretilmesi ve şişelenmesi gerekir. İmmu-Nat, bu özellikleri tam olarak bünyesinde bulundurmakta, böylece güvenilir bitkisel ekstrakt, hedefe yönelik ürün ve doğru doz seçimi ile koruma ve tedavi prensiplerinin tam olarak yerine getirilmesini sağlamaktadır.

Akciğer kanseri hastalarına yönelik yaklaşımımız ise, hasta yakınları ve hastalara doğru bilgileri ve doğru desteği vermek olduğu için, hastalarımız ve yakınlarından hastalık hakkında doğru informasyon ve yeterli ve fakat ayrıntıya yönelmeyen tıbbi doküman ve belge talep etmekteyiz. Belgeleri değerlendirilen hastalara gereken tıbbi bilgiler verilmekte ve bitkisel destek yöntemleri açıklanmaktadır.

Akciğer Kanseri tedavisine destek verebilmemiz için hastanın son durumu hakkında bilgi veren, aşağıdaki raporları tarafımıza göndermenizi rica ediyoruz. Bu raporlar danışman hekimler tarafından incelendikten sonra, bitkisel tedaviye uygun görülmesi halinde sizinle iletişime geçilecektir. Tedavi sürecinde destek verebilmemiz için raporlar son derece önemlidir. 

Raporları info@akcigerkanser.com mail adresine ya da 0 252 385 24 28 numaralı faxa gönderebilirsiniz.

Ekibimizle iletişime geçmek için  0 850 840 62 92 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

İstenilen Raporlar:
BT ve/veya PET CT Raporu
Patoloji Raporu
Ameliyat/Epikriz Raporu (Ameliyat olmuşsa)
Kemoterapi Bilgisi (İlaç adı, alınma şekli ve dozu) alacak veya alıyor ise

Tedavi Başvuru Formu
Tedavi Başvuru Formu
Kişiye Özel Tedavi
Lütfen formda yer alan tüm alanları eksiksiz doldurun. Başvuru Formuna Git...
Akciğer Kanseri Makaleler
Kanserin Tedavisi Varmı .Bölüm 1.
Kanserin Tedavisi Varmı .Bölüm 1.
Kanserin Tedavisi Var mı?
Kanser ve Nedenleri
Kanser ve Nedenleri
Kanser, anormal, kontrol dışı bir hücre böl&uum... devamı
KANSER HASTALARI VE YAKINLARINA ÖNERİLER
KANSER HASTALARI VE YAKINLARINA ÖNERİLER
Biz biliyoruzki; Hemen hepiniz kanser hastası olduğunuzu &... devamı
Akciğer Kanseri Tedavisi
Akciğer Kanseri Tedavisi
Akciğer kanserinde ameliyat, diğer kanser türlerinde ... devamı